Joël Piroe legt uit: "Ik had aan Feyenoord gevraagd of dat kon"

Leeds United-aanvaller Joël Piroe speelde in het seizoen 2013-2014 in de jeugdopleiding van Feyenoord. De spits vertrok na dat seizoen echter bij de Rotterdammers, vanwege 'problemen' met school.

"Ik denk dat de meeste mensen niet zouden klagen, maar ik kreeg zevens en achten terwijl ik niets had ingeleverd", blikt de nu 25-jarige Piroe terug in de podcast Matchday, gemaakt door Broederliefde. "Op een gegeven moment dacht ik: dat schiet niet op. Want als dat eindexamen kwam, zou ik er niet klaar voor zijn. Dan ga je zakken."

"Mijn ouders vonden het ook belangrijk dat ik het goed deed op school. Dus we hadden aan Feyenoord gevraagd of ik naar een andere school mocht, of er iets te regelen viel. Dat kon eerst, maar daarna toch niet. Toen was het verhaal Feyenoord helaas afgelopen. Ik begreep het niet. Dat seizoen had ik 45 goals gemaakt", aldus oud-Feyenoorder Joël Piroe. De aanvaller vertrok in de zomer van 2014 naar PSV en speelt nu elf jaar later dus bij Leeds United. 

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
9/08
Feyenoord
18:45
NAC Breda
za
16/08
Excelsior
18:45
Feyenoord
zo
31/08
Sparta Rotterdam
14:30
Feyenoord
za
13/09
Feyenoord
21:00
SC Heerenveen
wo
17/09
Feyenoord
20:00
Fortuna Sittard
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
5 FC Twente 0 0 0
6 FC Utrecht 0 0 0
7 FC Volendam 0 0 0
8 Feyenoord 0 0 0
9 Fortuna Sittard 0 0 0
10 Go Ahead Eagles 0 0 0
11 Heracles Almelo 0 0 0
Bekijk de hele stand