Jansen doet voorspelling na winst Feyenoord: "Die club wordt tweede"

Anco Jansen
Anco Jansen Foto: © Pro Shots

Anco Jansen zag Feyenoord met ongelooflijk veel moeite winnen van Excelsior. De Rotterdammers rechtten de rug na een slecht eerste bedrijf, maar ondanks de overwinning is de analist niet optimistisch over de kansen van Feyenoord om nog tweede te worden.

"Daar zat een behoorlijk contrast tussen de hele dramatische eerste en aardige tweede helft", opent de analist tegenover ESPN. "Ze konden de achterstand tegen Excelsior nog omdraaien, maar het valt al met al niet mee bij Feyenoord."

"Maar als je de hele situatie bekijkt, met alle kritiek, onrust en ook weer blessures, vind ik het eigenlijk nog best knap dat ze de wedstrijd nog hebben gewonnen", zegt hij. "Maar om nou te zeggen dat ze wel eventjes tweede gaan worden, ondanks dat ze daar nog staan, no way."

"Ze moeten nog naar Nijmegen en N.E.C. is in die wedstrijd gewoon de favoriet. Ik denk dat N.E.C. sowieso de favoriet is om tweede te worden", meent hij dan ook. "N.E.C. wordt tweede."

Zet in op Feyenoord tegen Go Ahead Eagles!

Feyenoord speelt zondag de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties