Jahanbakhsh blikt vooruit: "Hoop dat het bij Feyenoord net zo gaat"

Alireza Jahanbakhsh
Alireza Jahanbakhsh Foto: © BSR Agency

Na de interlandperiode keert Alireza Jahanbakhsh met SC Heerenveen terug in De Kuip, bij Feyenoord. De aanvaller hoopt op een warm welkom van Het Legioen, als de Friezen het zaterdag 23 november opnemen tegen de Rotterdammers.

"Daar kijk ik naar uit. Ik hoop op een warm welkom van de fans", zegt Jahanbakhsh tegen Voetbal International. "Als ik met Feyenoord tegen AZ en NEC speelde, was dat telkens mooi om mee te maken. Ik hoop dat het bij Feyenoord net zo gaat. Zoals ik al zei, heb ik daar een mooie tijd gehad waarin ik veel goede herinneringen heb opgedaan. Hopelijk wordt het een mooie avond."

Jahanbakhsh heeft een goede klik met de trainer, Robin van Persie. "Ik ken hem natuurlijk nog van Feyenoord, waar hij een aantal keer per week bij de training aansloot om met de aanvallers te werken. Sindsdien heb ik een goede band met hem. Hij belde me om over de situatie bij Heerenveen te spreken, en dat was een goed gesprek. Ik wil graag mijn ervaring overbrengen op de jongens", aldus Jahanbakhsh. 

Zet in op Feyenoord tegen Heracles Almelo!

Feyenoord speelt zondagmiddag de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties