Jaden Slory weg bij Feyenoord? "Komt mogelijk weer in beeld"

Jaden Slory
Jaden Slory Foto: © Pro Shots

Go Ahead Eagles heeft de ideale vervanger van de naar Rangers vertrokken Oliver Antman nog niet gevonden. De club uit Deventer gaat in de winterstop waarschijnlijk opnieuw naar een nieuwe rechtsbuiten.

Afgelopen zomer was Go Ahead Eagles ook al druk bezig met een nieuwe vleugelaanvaller. "De club zette lang in op Jaden Slory, maar Feyenoord hield zijn huurtransfer op de valreep tegen", schrijft Sander Janssen op de website van Voetbal International.

Een nieuwe poging in De Kuip wordt in januari niet uitgesloten, nu Richonell Margaret niet de ideale rechtsbuiten blijkt en zijn vervangers ook niet optimaal presteren in de Adelaarshorst.

"Het is aannemelijk dat Go Ahead in januari opnieuw de markt verkent om een extra rechtsbuiten aan te trekken", weet Janssen. "Spelers als Oskar Sivertsen en Oscar Pettersson, die weinig perspectief hebben, zouden in dat geval kunnen vertrekken. Mogelijk komt Slory weer in beeld in Deventer, nu hij bij Feyenoord nauwelijks aan speelminuten toekomt."

De twintigjarige Slory werd vorig seizoen verhuurd aan FC Dordrecht en kent Go Ahead Eagles-trainer Melvin Boel, die afgelopen zomer overkwam van de club uit de Keuken Kampioen Divisie, dus goed. Slory kreeg begin dit seizoen nog kansen onder trainer Robin van Persie, maar kwam sinds 21 september niet meer uit voor de hoofdmacht van de Rotterdammers. De zoon van voormalig Oranje-international Andwelé Slory lijkt niet veel perspectief te hebben in De Kuip. Slory is zelf international van Jong Oranje.

Lees meer:
0 reacties