In-Beom Hwang opgewekt bij Feyenoord: "Ik kan zeker meer brengen"

Hwang-In beom
Hwang-In beom Foto: © X @Feyenoord

Feyenoord is het jaar 2026 begonnen met een gelijkspel. Het uitduel tegen SC Heerenveen eindigde in 2-2. Na afloop sprak Zuid-Koreaan In-Beom Hwang met de pers.

In-Beom Hwang sprak tegenover ESPN over zijn eigen situatie. Na een seizoen dat werd gekenmerkt door blessures, voelt hij zich langzaam weer fitter en sterker worden. "Ik kan zeker meer brengen", zei hij. "Vorig jaar was voor mij vol teleurstellingen door alle blessures. Dat was geen goed jaar."

Dat hij nu een volledige wedstrijd speelde, ziet hij als een belangrijk signaal. "Vandaag speelde ik voor het eerst in lange tijd de hele wedstrijd en dat is voor mij iets positiefs", aldus Hwang. "Maar ik weet dat ik veel beter kan zijn en mijn teamgenoten beter kan helpen. Ik werk hard om zo fit mogelijk te worden."

Lees meer:
0 reacties