In-beom Hwang baalt flink: "Ik ben veel uitgeschakeld geweest"

In-beom Hwang
In-beom Hwang Foto: © Pro Shots

Na een lange periode van blessureleed keert In-beom Hwang weer terug bij Feyenoord. Afgelopen weekend tegen sc Heerenveen speelde de middenvelder voor het eerst dit seizoen een volledige wedstrijd.

Een belangrijk moment na maanden van afwezigheid. "Ik ben niet alleen dit seizoen, maar ook vorig seizoen veel uitgeschakeld geweest. Bijna een heel jaar. Dat is echt zonde, want ik kon het team niet helpen", zo stelt hij tegenover ESPN.

Die moeilijke periode probeert de Zuid-Koreaan nu achter zich te laten en met vertrouwen vooruit te kijken. "Ik voel me weer echt goed, eindelijk word ik weer de Hwang die mensen kennen. Natuurlijk is het nog niet 100%, want ik moet nog aan mijn fitheid werken. Maar het gaat elke dag een beetje beter, dus ik hoop de komende wedstrijden weer de beste versie van mezelf te worden."

Zet in op Feyenoord tegen FC Utrecht!

Feyenoord speelt zondagmiddag de uitwedstrijd tegen FC Utrecht. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties