Herstelde Hartman maakt indruk bij 'testen': "Maanden mee bezig"

Quilindschy Hartman
Quilindschy Hartman Foto: © Pro Shots

Quilindschy Hartman heeft zin om in de tweede seizoenshelft te knallen bij Feyenoord. De Rotterdamse vleugelverdediger is na maandenlang blessuretijd hersteld en, naar eigen zeggen, sterker dan ooit. 

"Het is niet super warm, maar het is beter dan regen in Rotterdam", begint Hartman, die momenteel met Feyenoord op trainingskamp is in Spanje, bij Vandaag Inside. "Het gaat goed, ik heb veel energie. Ik heb er gewoon zin in om weer te gaan spelen. Ik heb tijdens het spelen geen last en denk er niet aan, dus ik kan doen wat ik wil. Na trainingen voel ik het af en toe wel een beetje, maar ik denk dat het wel normaal is voor de fase waarin ik zit."

Lang aan de kant staan, is verschrikkelijk. Maar, zegt Hartman, hij heeft zijn tijd goed besteed. "Ik zie het ook terug in de testen. Ik ben sneller geworden en kan hoger springen. Ik heb meer kracht in m'n benen, dus dat ziet er goed uit. Normaal als je gaat trainen is het tactisch en een beetje onderhouden, maar nu ben ik echt maanden bezig met sneller en sterker worden. Dat viel dus wel op in de testen."

Feyenoord wint voor 50 (!) keer je inzet!

Feyenoord speelt zaterdag tegen NAC Breda. Wint Feyenoord in Breda? Bij BetMGM krijg je maar liefst 50 (!) keer je inzet bij een zege van Feyenoord! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
15/02
NAC Breda
18:45
Feyenoord
za
22/02
Feyenoord
20:00
Almere City
za
1/03
Feyenoord
21:00
NEC Nijmegen
za
8/03
Feyenoord
18:45
FC Groningen
zo
16/03
FC Twente
14:30
Feyenoord
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
2 Ajax 21 27 51
3 FC Utrecht 22 6 42
4 AZ 22 17 40
5 Feyenoord 21 20 39
6 FC Twente 21 14 36
7 Go Ahead Eagles 21 5 32
8 Fortuna Sittard 22 -11 26
Bekijk de hele stand