Heracles zonder Benita tegen Feyenoord: "Hij gaat het niet redden"

Mimeirhel Benita
Mimeirhel Benita Foto: © BSR Agency

Heracles Almelo moet het zondag in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord doen zonder Mimeirhel Benita. De rechtsback kampt met een blessure en mist daardoor het duel met zijn oude club. Ook Tristan van Gilst is nog onzeker, zo liet trainer Bas Sibum vrijdag weten tijdens de persconferentie.

"Benita gaat het niet redden", wordt Sibum geciteerd door Voetbal International. "Mimi is geblesseerd geraakt, traint zaterdag nog niet en kan zondag dus ook niet spelen." Over de inzetbaarheid van Van Gilst bestaat nog twijfel. De middenvelder hield aan de botsing met Robin Pröpper in de derby tegen FC Twente wat klachten over. "Soms kunnen problemen ook later aan het licht komen", aldus Sibum. "We kijken zaterdag of Tristan goed genoeg is om op het veld te staan."

De oefenmeester weet dat zijn ploeg een zware middag tegemoet gaat tegen de koploper van de Eredivisie. "We moeten een heel goede dag hebben en zij een minder goede dag, zo simpel is het," stelde Sibum realistisch. "Feyenoord heeft een sterke ploeg, ze staan niet voor niets bovenaan. We hebben ze veelvuldig bekeken en weten waar we ze pijn kunnen doen."

Lees meer:
0 reacties