Hendrix nuanceert fout RKC-speler: "Dat ligt ook aan het veld"

Jorrit Hendrix kwam in de uitwedstrijd tegen RKC Waalwijk in de 82ste minuut in het veld. De verdedigende middenvelder had nog geen tien minuten nodig om zijn naam op het scorebord te zetten, al kreeg de Limburger ietwat hulp van een RKC-speler.

"Het was niet de beste wedstrijd, maar af en toe heb je van die lastige uitwedstrijden", vertelt Hendrix bij Feyenoord TV. "Maar het resultaat is top. We moeten er kritisch naar kijken natuurlijk, maar het geeft wel vertrouwen dat je zulke wedstrijden op karakter kunt winnen."

Waarom Feyenoord vaak moeite heeft bij RKC Waalwijk weet Hendrix niet. "Geen idee. In mijn tijd bij PSV hebben we zo vaak bij SC Heerenveen gespeeld en daar wonnen we nooit. Ook geen antwoord op. Een angstgegner wil ik het niet noemen, maar het is moeilijk om daar een vinger op te leggen. Dat antwoord moet ik je schuldig blijven."

Voorafgaand aan zijn goal was er een koddig moment van Ayman Azhil. Hendrix neemt het op voor de RKC-middenvelder. "Dat ligt ook wel aan het veld. Mijn aanname was iets te ver voor me uit, waardoor hij er een soort van naar toe moest happen en dat veld was niet al te best. Beetje geluk daarbij, want hij bleef, volgens mij, in het gras haken, waardoor hij viel", aldus Hendrix.

Nederlands elftal

Nederland wint voor 100 (!) keer je inzet!

Het Nederlands elftal start de EK-kwalificatiecampagne vrijdagavond met een zware uitwedstrijd tegen vicewereldkampioen Frankrijk. Weet Oranje te winnen in Parijs? Als nieuwe speler bij BetCity krijg je maar liefst bij een zege van Nederland! Schrijf je hier in claim de Odds Boost!

Voor bestaande spelers is er ook een mooie actie bij BetCity. Stort 20 euro en kreeg een Free Bet van 5 euro voor Frankrijk - Nederland! Claim hier de bonus!

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
2/04
Sparta Rotterdam
14:30
Feyenoord
zo
9/04
Feyenoord
20:00
RKC Waalwijk
zo
16/04
SC Cambuur
14:30
Feyenoord
zo
23/04
Feyenoord
16:45
FC Utrecht
zo
7/05
Excelsior
14:30
Feyenoord
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Feyenoord 26 34 61
2 Ajax 26 44 55
3 PSV 26 36 53
4 AZ 26 22 53
5 FC Twente 26 22 47
6 Sparta Rotterdam 26 14 46
7 FC Utrecht 26 1 38
Bekijk de hele stand