Hendrix koos voor Feyenoord: "Daar achter zit een heel verhaal"

Feyenoord versterkte zich in de afgelopen transferperiode met Jorrit Hendrix. Fulco van Kooperen, zaakwaarnemer van Hendrix, heeft bij Voetbal International een kijkje achter de schermen gegeven bij die transfer.

“Achter zo’n transfer zit een heel verhaal. Het begint al bij het feit dat je Jorrit op een gegeven moment moet bellen, met de boodschap dat er signalen zijn over het feit dat er bij Spartak weinig perspectief meer is. Dat is toch een lastig moment”, begint Van Kooperen in het weekblad. “Dan meldt Feyenoord zich en moet Jorrit binnen 24 uur een keuze maken.”

“Die keuze houdt nogal wat in: hij moet dan namelijk met zijn gezin met twee kleine kinderen weer heel Europa door. Twee dagen vóór Feyenoord had Salt Lake City FC nog voor hem gebeld”, vervolgt hij. “Ook heel mooi, maar Jorrit zei: ‘Ik wil niet dat mijn kinderen wéér aan een heel ander land moeten wennen.’ Daarom werd het Feyenoord. Want nu kunnen zijn kinderen weer in Eindhoven op school.”

Volgens Van Kooperen komen spelers dan onder flinke druk te staan. “Dat zijn afwegingen die spelers tijdens zo’n window maken, waar ze soms maar een paar uur de tijd voor hebben. Of zelfs minder. Soms krijg ik de vraag: ‘Kan ik hier even over nadenken?’ Dan moet ik gewoon ‘nee’ zeggen, want ik weet dat clubs dan gelijk verder kunnen gaan kijken. Dat is de winterwindow.”

Nederlands elftal

Nederland wint voor 100 (!) keer je inzet!

Het Nederlands elftal start de EK-kwalificatiecampagne vrijdagavond met een zware uitwedstrijd tegen vicewereldkampioen Frankrijk. Weet Oranje te winnen in Parijs? Als nieuwe speler bij BetCity krijg je maar liefst bij een zege van Nederland! Schrijf je hier in claim de Odds Boost!

Voor bestaande spelers is er ook een mooie actie bij BetCity. Stort 20 euro en kreeg een Free Bet van 5 euro voor Frankrijk - Nederland! Claim hier de bonus!

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
2/04
Sparta Rotterdam
14:30
Feyenoord
zo
9/04
Feyenoord
20:00
RKC Waalwijk
zo
16/04
SC Cambuur
14:30
Feyenoord
zo
23/04
Feyenoord
16:45
FC Utrecht
zo
7/05
Excelsior
14:30
Feyenoord
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Feyenoord 26 34 61
2 Ajax 26 44 55
3 PSV 26 36 53
4 AZ 26 22 53
5 FC Twente 26 22 47
6 Sparta Rotterdam 26 14 46
7 FC Utrecht 26 1 38
Bekijk de hele stand