Hartman mikt op rentree in topper: "Dan ben ik inzetbaar"

Quilindschy Hartman
Quilindschy Hartman Foto: © BSR Agency

Quilindschy Hartman hoopt op 2 februari tegen Ajax zijn rentree voor Feyenoord te kunnen maken. Eerder mikte de linkervleugelverdediger nog op de wedstrijd tegen FC Utrecht, maar dat gaat hij niet halen. 

Hartman raakte op 31 maart tegen FC Utrecht zwaar geblesseerd aan zijn knie. Eerder gaf de 23-jarige aan graag op zondag 12 januari weer zijn rentree te kunnen maken tegen FC Utrecht om zo de cirkel weer rond te maken. "Dat kan uiteindelijk door een aantal dingen niet gebeuren. We hebben een stop gehad, waardoor ik niet met het team heb kunnen trainen", legt hij uit aan ESPN. "Ik moet ook een bepaald aantal minuten elf tegen elf spelen op een groot veld, maar omdat we zoveel wedstrijden spelen kom ik daar niet aan."

Hartman moet zijn rentree dus een paar weken uitstellen en vertelt aan het Algemeen Dagblad een klein maand later weer zijn eerste officiële minuten voor Feyenoord hoopt te kunnen. "Als alles goed gaat ben ik dan dus begin februari bij het eerste elftal inzetbaar”, klinkt het. Dat zou de wedstrijd op bezoek bij Ajax betekenen.

Feyenoord wint voor 50 (!) keer je inzet!

Feyenoord speelt zaterdag tegen Sparta Rotterdam. Wint Feyenoord de stadsderby? Bij BetMGM krijg je maar liefst 50 (!) keer je inzet bij een zege van Feyenoord! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
8/02
Feyenoord
21:00
Sparta Rotterdam
za
15/02
NAC Breda
18:45
Feyenoord
za
22/02
Feyenoord
20:00
Almere City
za
1/03
Feyenoord
21:00
NEC Nijmegen
za
8/03
Feyenoord
18:45
FC Groningen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
2 Ajax 20 25 48
3 FC Utrecht 21 7 42
4 AZ 21 15 37
5 Feyenoord 20 17 36
6 FC Twente 20 14 35
7 Go Ahead Eagles 20 7 32
8 Fortuna Sittard 21 -9 26
Bekijk de hele stand