Hancko: "Had al het idee dat het niet makkelijk ging worden"

David Hancko baalt bij persconferentie
David Hancko baalt bij persconferentie Foto: © Pro Shots

David Hancko kijkt in de documentaire van Feyenoord ONE met trots terug op het Champions League-seizoen. De Slowaak zag hoe zwaar de loting was. "Als je naar de coëfficiëntenranglijst kijkt, dan hebben we de sterkste tegenstanders geloot uit de pot van 36 teams. Op voorhand had ik al het idee dat het niet makkelijk ging worden."

Toch leverde het avontuur veel op. "Als je vanaf het einde terugkijkt, dan heeft het zoveel mooie herinneringen opgeleverd." De nederlaag tegen Leverkusen was leerzaam: "De eerste les op dit niveau is dat je geen simpele fout kan veroorloven, want die worden direct afgestraft."

Over de uitschakeling tegen Inter is Hancko helder: "Uiteraard was ik teleurgesteld, maar aan het einde had ik ook een geruststellend gevoel. Oké, het is nu afgesloten." De achtste finale bereiken blijft voor hem iets groots. "We hebben wel een paar herinneringen voor het leven gemaakt en geweldige wedstrijden gespeeld die ik nooit zal vergeten."

Lees meer:
0 reacties