Haller duidelijk: "Nu gaan we voor stap twee: Feyenoord aanvallen"

Sébastien Haller
Sébastien Haller Foto: © Pro Shots

FC Utrecht won vrijdagavond met 4-0 van RKC Waalwijk en verzekerde zich daarmee van Europees voetbal. De Domstedelingen staan in puntenaantal op gelijke hoogte met nummer drie Feyenoord, al hebben de Rotterdammers nog wel een wedstrijd tegoed.

"De eerste stap is gezet", zegt Sébastien Haller, die tegen RKC Waalwijk goed was voor een doelpunt, de 0-2, in gesprek met RTV Utrecht. "Nu gaan we voor stap 2: Feyenoord aanvallen. We hebben niks te verliezen", zo klinkt het zelfverzekerd. Het is de grote vraag of de international van Ivoorkust ook na dit seizoen nog in de Domstad speelt.

Of Haller bij FC Utrecht blijft als de club zich plaatst voor de Champions League? "Goede vraag. Ik moet het antwoord schuldig blijven. De sleutel ligt bij de clubs. FC Utrecht en Dortmund. Ik zou het graag willen", zo klinkt het.

Lees meer:
0 reacties