Hadj-Moussa blinkt uit in Champions League: "Ronaldinho-achtig"

Anis Hadj-Moussa (Feyenoord) in actie tegen Manchester City
Anis Hadj-Moussa (Feyenoord) in actie tegen Manchester City Foto: © Pro Shots

Feyenoord speelde dinsdagavond met 3-3 gelijk op bezoek bij Manchester City en Anis Hadj-Moussa (22) was de grote uitblinker bij de bezoekers. Stijn Stijnen, trainer en sportief directeur van Patro Eisden, is in gesprek met de Volkskrant trots op de ontwikkeling van de Algerijnse aanvaller. 

De voormalig doelman van de Rode Duivels zag Hadj-Moussa voor het eerst spelen toen Olympique Charleroi op 7 januari 2023 tegen zijn club speelde. De thuisclub won met 2-1, mede door een treffer van Hadj-Moussa. "Hij stond tegen een ervaren linksback, Kevin Kis. Hadj-Moussa speelde hem zot", blikt Stijnen terug. "Had Kevin een slechte dag of was Anis zo goed? We hebben Anis gevolgd, gesproken en toen gehaald. Hij moest fysiek beter worden, en aan zijn genialiteit efficiëntie koppelen. Hij heeft daar keihard aan gewerkt", constateert hij. 

Hadj Moussa werd vervolgens door Patro Eisden - dat eigendom is van de Amerikaanse Common Group - in de winterstop van vorig seizoen verhuurd aan Vitesse. "Weer paste hij zich snel aan, zoals hij dat nu bij Feyenoord doet. Ik vind zelfs dat hij alweer een hoger niveau aankan", vervolgt Stijnen. "Hij heeft uitzonderlijke bewegingen, Ronaldinho-achtig, misschien nóg katachtiger. Als je hem in de juiste zone aanspeelt, is hij niet te verdedigen. Hij kan ook geweldige goals maken. Dat toont hij nu."

Lees meer:
0 reacties