Gullit schrikt enorm: "Ik vond het een enorme teleurstelling"

Ruud Gullit
Ruud Gullit Foto: © Pro Shots

Ruud Gullit is afgelopen zondag geschrokken het zwakke optreden van Feyenoord. Dat gaf de oud-voetballer maandagavond aan tijdens het voetbalprogramma Rondo op Ziggo Sport. De Rotterdammers verloren in de topper tegen PSV met een duidelijke 3-0.

"Ik vond Feyenoord echt ontluisterend. Ik was echt geschrokken," aldus Gullit. "Van Feyenoord had ik veel meer verwacht, ook dat ze als team wat meer boosheid zouden tonen, dat je gefrustreerd raakt over wat je aan het doen bent. PSV was op alle fronten sneller. Je leverde de ballen te makkelijk in, en in alles was PSV sneller."

Bij de eerste tegengoal van Noa Lang ging Bart Nieuwkoop volgens Gullit in de fout. De verdediger had totaal geen oog voor zijn directe tegenstander op dat moment. "De eerste goal was ook slecht verdedigd. Ik vond het echt een enorme teleurstelling van Feyenoord. Ik denk dat zij dat zelf ook wel erkennen. In de volgende wedstrijden moeten ze het maar weer bewijzen, want dit is zo zonde. Je zat in een flow. Je zat in een flow!" besluit de kritische Gullit.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
vr
25/04
Feyenoord
21:00
PEC Zwolle
za
3/05
Heracles Almelo
18:45
Feyenoord
zo
11/05
Feyenoord
14:30
PSV
wo
14/05
Feyenoord
20:00
RKC Waalwijk
zo
18/05
SC Heerenveen
14:30
Feyenoord
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 29 40 73
2 PSV 29 53 64
3 Feyenoord 29 32 59
4 FC Utrecht 29 11 56
5 FC Twente 29 14 48
6 AZ 29 14 46
7 Go Ahead Eagles 29 6 46
Bekijk de hele stand