Grote namen in de bres voor Van Persie: "Het lijkt een jacht"

Robin van Persie begon het seizoen sterk bij Feyenoord, maar de laatste maanden klinkt er steeds meer kritiek op het spel van de Rotterdammers. Dat terwijl de club nog altijd tweede staat in de Eredivisie en daarmee op koers ligt voor directe plaatsing voor de Champions League. Mark van Bommel en Ruud Gullit begrijpen daarom weinig van de harde kritiek op de trainer.
Van Bommel vindt dat de blik te veel op Feyenoord en Van Persie is gericht. Volgens hem laten andere clubs het dit seizoen ook liggen. "Je moet juist meer kijken naar Ajax en de clubs daaronder, die laten het ook liggen", zegt hij bij Rondo op Ziggo Sport.
De voormalig middenvelder wijst daarbij onder meer naar FC Twente, AZ en FC Utrecht, die volgens hem ook wisselvallig presteren. Over Feyenoord zelf blijft hij relatief positief. "Als zij gewoon normaal presteren vanaf nu tot aan het eind van het seizoen, halen ze gewoon Champions League. Qua resultaat zou dat goed zijn. Natuurlijk wil je om het kampioenschap spelen en kan het veldspel beter, maar toch."
Ook Ruud Gullit vindt dat Van Persie opvallend hard wordt aangepakt. Volgens hem spelen blessures daarbij ook een rol. "Ze hebben ook veel blessures. Het lijkt een beetje een jacht op Van Persie. Ik vind het een beetje uitlokken de hele tijd. Bij hem lijkt het vervelender dan bij de anderen."
Wim Kieft denkt dat de verklaring simpel is. "Het is Robin van Persie, hè? Hoge bomen vangen veel meer wind dan Fred Grim." Gullit begrijpt dat punt, maar vindt dat Van Persie nauwelijks de tijd krijgt om zijn werk te doen. "Een wissel gaat ook niks opbrengen. Heeft Grim het beter gedaan dan Heitinga? Nee. Dus laat Van Persie nou gewoon zijn werk doen. Het lijkt alsof ze hem eruit aan het werken zijn."
Wanneer wordt opgemerkt dat Feyenoord al langere tijd niet goed speelt, erkennen Van Bommel en Gullit dat. Toch wijst Van Bommel op de ranglijst. "Maar ze staan wel vier punten voor op de nummer drie." Volgens Kieft wordt Van Persie echter niet alleen beoordeeld op resultaten, maar vooral op de manier waarop Feyenoord speelt.

Brian Priske over Feyenoord-periode: "Dat draag ik nog steeds mee"

Oud-Feyenoorder haalt uit: "Derksen sloeg de plank volledig mis"

Feyenoord beleid faalt: "Hoorde je vorig jaar al bij sponsoren"

Feyenoord neemt talent over van SC Heerenveen: "Ben erg blij"

Feyenoord Vrouwen zorgt voor enorme stunt en verslaat koploper

Forse kritiek op Dennis te Kloese: "Hij moet naar buiten komen"

'Joris Mathijsen opnieuw aan de slag als technisch directeur'

Wellenreuther gefileerd: "Tegen zoiets valt niet aan te coachen"

Feyenoord kansloos voor plek 2? "Druk op Van Persie helpt niet mee"

Rick Karsdorp verschijnt plots op de Nederlandse amateurvelden

"FC Twente wordt geen tweede omdat Feyenoord Van Persie ontslaat"

Feyenoord in besloten oefenduel hard onderuit tegen Eredivisionist

Wagelaar ziet groot FC Twente-talent: " Feyenoord wilde hem hebben"

'Kompany geeft groen licht voor transfer Feyenoorder naar Bayern'

Mario Been geeft Feyenoorder tip: "Die zijn niet gek natuurlijk"

Penning: "Daardoor is het nu zo’n enorme bende bij Feyenoord"

Woerts ziet reden voor aanblijven Van Persie: "Dat gaat ook niet"

Dit is waarom Robin van Persie mag blijven zitten: "Om die reden"

Kees Kwakman prijst Feyenoorder: "Een van de lichtpuntjes"

Feyenoord zet zes openbare trainingen op het programma

Derksen gebruikte pillen tijdens voetbalcarrière: "Tegen PSV"

Oud-Feyenoorder Zuiverloon: "Kan eigenlijk op alles effect hebben"

Alfred Schreuder met topland mee naar het WK: "Het is een eer"

'Feyenoord-fans wachten nog steeds op reactie Gemeente Utrecht'

Driessen verdedigt 'beschadigde' Van Persie: "Mediastorm om niets"

Perez botst live met Krabbendam: "Je kan ook met argumenten komen"

Mossou: "Nu is dat bewijs dat het een teringzooi is bij Feyenoord"

Van Dop: "Feyenoord zou 22 spelers hebben benaderd van FC Utrecht"

Van Hooijdonk gefileerd: "Heeft een heel gemeen en naar karakter"

KNVB maakt scheidsrechter bekend voor Feyenoord - Excelsior

Feyenoord kansloos voor plek 2? "Druk op Van Persie helpt niet mee"

Wagelaar ziet groot FC Twente-talent: " Feyenoord wilde hem hebben"

Mario Been geeft Feyenoorder tip: "Die zijn niet gek natuurlijk"

Penning: "Daardoor is het nu zo’n enorme bende bij Feyenoord"

Robin van Persie clasht hard met journalisten: "Dat doe ik toch?"

Gijp over blessureverleden Feyenoorder: "Triest man, super triest"









