Givairo Read over tegenvaller: "Was natuurlijk wel even jammer"
Givairo Read heeft dit seizoen zijn officiële debuut gemaakt voor Feyenoord onder trainer Brian Priske en wist in de eerste seizoenshelft negen wedstrijden in de Eredivisie te spelen. Toch was er een klein smetje op zijn doorbraak.
De aanvaller werd namelijk niet ingeschreven voor de Champions League. Hierdoor moest hij de Europese topwedstrijden vanaf de zijlijn volgen. Dit nieuws werd gedeeld door ESPN.
"Het was natuurlijk wel even jammer," erkent Read. De jonge middenvelder had graag deel uitgemaakt van de selectie op de grote Europese avonden, maar hij ziet de situatie niet als een definitief gemiste kans. Met Feyenoord nog volop in de race om na de groepsfase van de Champions League door te gaan, blijft de hoop op deelname aan het Europese podium in de tweede seizoenshelft levend. "Champions League is nu wel echt mijn doel. Ik moet dan wel ingeschreven worden, maar ik weet niet of dat nu het geval is. Het was natuurlijk wel even jammer."
Ondanks de teleurstelling blijft Read ambitieus. Zijn dromen reiken verder dan Feyenoord. Op de vraag waar hij zichzelf over vijf jaar ziet, zegt hij: "Natuurlijk nog steeds op het hoogste niveau. De clubs die echt mijn support hebben, zijn Liverpool en Barcelona, maar voor nu focus ik me op Feyenoord."