Givairo Read over Rijnsburgse Boys: "Ik schrok wel een beetje"

Givairo Read
Givairo Read Foto: © Pro Shots

Feyenoord wist woensdagavond met 1-4 te winnen op bezoek bij Rijnsburgse Boys. De Rotterdammers wisten zich hierdoor te plaatsen voor de kwartfinale van de KNVB Beker. Feyenoord kwam na zeven minuten al op 0-2, maar de score doet anders vermoeden dan het verloop van het duel. Dat vindt Givairo Read.

"Het was geen gemakkelijke wedstrijd, omdat het veld héél zwaar was", zegt de Feyenoorder tegen Sportnieuws.nl. "Ik merkte wel aan mijn kuiten dat het veld moeilijk te bespelen was. En daarnaast komt er ook extra druk bij zo'n duel kijken, want je speelt tegen een amateurclub. Die móét je winnen."

Read was onder de indruk van de sfeer voorafgaand aan de wedstrijd. "Dat vuurwerk was écht mooi. Ik ging ook gewoon echt rondkijken. Ik ben heel dankbaar dat ik hier op het veld mocht staan. Al schrok ik ook wel een beetje. Ik hou eigenlijk niet van vuurwerk, maar dit vond ik wel mooi", aldus Read. 

Feyenoord wint voor 50 (!) keer je inzet!

Feyenoord speelt zondag tegen SC Heerenveen. Wint Feyenoord in Friesland? Bij BetMGM krijg je maar liefst 50 (!) keer je inzet bij een zege van Feyenoord! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties