Giménez legt de lat hoog: "Ik wil meer dan 29 doelpunten maken"

Santiago Giménez kende een wisselend seizoen. Daar waar hij voor de winterstop doelpunten maakte aan de lopende band, was dit in de tweede seizoenshelft absoluut niet het geval.

In gesprek met Rijnmond blikt Giménez terug op het afgelopen jaar, waarin hij niet gek lang geleden zijn huwelijk vierde in Mexico. "We hadden een bruiloft van drie dagen. De eerste dag was voor familie, de tweede dag een religieuze ceremonie en derde dag was het feest. Ik hou van alle drie dagen en veel Feyenoord-spelers waren uitgenodigd, bijna het hele team. Ik weet dat het een pittige vlucht voor sommige spelers.

Ook blikt Giménez nog terug op het afgelopen seizoen, dat wisselend verliep. "Ik startte heel goed, met veel kracht. En daarna ging het bergafwaarts, ik had minder vertrouwen denk ik. Als je niet scoort dan gaat het vertrouwen omlaag. Het is ook een les voor mij, dat je moet blijven geloven in jezelf. Ook als je niet scoort moet je blijven gaan. Het is belangrijk je teamgenoten ook te pushen, want uiteindelijk zullen ze jou ook meenemen. Het was een geode les. Ik hoop dit seizoen dat het goed gaat. Ik hoop dat komend seizoen heel het seizoen sterk wordt. Ik wil meer dan 29 doelpunten maken."

Feyenoord wint voor 50 (!) keer je inzet!

Feyenoord speelt vrijdag tegen PEC Zwolle. Wint Feyenoord in De Kuip? Bij BetMGM krijg je maar liefst 50 (!) keer je inzet bij een zege van Feyenoord! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
vr
25/04
Feyenoord
21:00
PEC Zwolle
za
3/05
Heracles Almelo
18:45
Feyenoord
zo
11/05
Feyenoord
14:30
PSV
wo
14/05
Feyenoord
20:00
RKC Waalwijk
zo
18/05
SC Heerenveen
14:30
Feyenoord
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 30 36 73
2 PSV 29 53 64
3 Feyenoord 29 32 59
4 FC Utrecht 30 15 59
5 FC Twente 29 14 48
6 AZ 29 14 46
7 Go Ahead Eagles 29 6 46
Bekijk de hele stand