Gernot Trauner langer aan de kant met blessure: "Valt niet mee"

Gernot Trauner baalt van een treffer van PSV
Gernot Trauner baalt van een treffer van PSV Foto: © Pro Shots

Gernot Trauner is woensdagavond geen onderdeel van de wedstrijdselectie als Feyenoord het opneemt tegen AC Milan. De verdediger ontbrak tegen PSV en Sparta Rotterdam ook al door een blessure. De Oostenrijker heeft een terugslag gehad op het trainingsveld.

"Het valt niet mee. De wedstrijd tegen AC Milan zal ook moeilijk worden", gaat Brian Priske tijdens de persconferentie in op de situatie van Trauner. In eerste instantie zou hij alleen ontbreken tegen PSV, om vervolgens weer terug te keren in de wedstrijdselectie. "Dat was ook de bedoeling, maar donderdag stond hij op het veld. Daar is iets gebeurd, dus het was al niet goed vrijdag. Vandaag kon het helemaal niet."

Quilindschy Hartman stond zaterdagavond in de basis bij Feyenoord, maar hij is niet ingeschreven voor de Champions League. "Je probeert het beste te doen voor de club, maar ook voor de spelers individueel. Ik ben echt een teamplayer en doe wat het beste is voor de ploeg. Voor de lange termijn is dit het beste. Ik heb veel vertrouwen in Gijs Smal en Hugo Bueno."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
30/03
Feyenoord
16:45
Go Ahead Eagles
wo
2/04
Feyenoord
20:00
FC Groningen
za
5/04
AZ
16:30
Feyenoord
za
12/04
Fortuna Sittard
16:30
Feyenoord
vr
25/04
Feyenoord
21:00
PEC Zwolle
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 26 35 64
2 PSV 26 48 58
3 FC Utrecht 26 7 49
4 Feyenoord 25 25 47
5 FC Twente 26 15 46
6 AZ 25 16 44
7 Go Ahead Eagles 26 7 44
Bekijk de hele stand