Gerard Joling lyrisch over Feyenoorder: "Hij is ongekend sexy"

Gerard Joling
Gerard Joling Foto: © Pro Shots

Gerard Joling kennen we allemaal als volkszanger en tegelijkertijd iemand met een duidelijke eigen mening. Joling is van de mannenliefde en dat steekt hij niet onder stoelen of banken.

De 66-jarige zanger spreekt zich regelmatig uit over anderen, zo ook deze week bij ESPN. Hem werden steeds twee voetballers voorgelegd, en vervolgens de vraag naar wie zijn voorkeur uitging op basis van uiterlijk. Sergio Ramos en Cristiano Ronaldo vielen in de smaak, maar bij een Feyenoorder had Joling het even niet meer. 

Toen Feyenoord-trainer Robin van Persie in beeld kwam zei hij: "Robin van Persie, die vind ik ook ongekend sexy. Dan Ga ik toch voor Robin van Persie", terwijl hij grootheid David Beckham links liet liggen.

Lees meer:
0 reacties