Geertruida toont dankbaarheid: "Onder Slot veranderde alles"

Lutsharel Geertruida juicht na zijn goal tegen AZ
Lutsharel Geertruida juicht na zijn goal tegen AZ Foto: © BSR Agency

Lutsharel Geertruida is groot fan van Arne Slot. Hij heeft bij Feyenoord al behoorlijk wat trainers de revue zien passeren, maar Slot is altijd fan van hem geweest.

"Onder Jaap Stam, de opvolger van Van Bronckhorst, speelde ik niet altijd, het was erin, eruit. Dick Advocaat was de eerste trainer die meteen vertrouwen in me had. Goede trainer ook. Hij was op dat moment wel wat we nodig hadden", vertelt Geertruida bij Voetbal International.

"Onder Slot veranderde alles. Ik geloof dat de trainer wel fan van mij is. Of beter: hij houdt van de manier waarop ik speel. Ik kan natuurlijk op verschillende posities uit de voeten, dat helpt, maar daarbij vindt hij me in balbezit van toegevoegde waarde", vervolgt Geertruida over de ideeën van Slot.

"Voor iedere wedstrijd hebben we natuurlijk een bespreking en dan krijgen we tot in detail te horen wat de kracht is van onze tegenstander en wat wij ertegenover moeten zetten om te kunnen winnen. Het is niet zo dat wat de trainer zegt vaak uitkomt. Het komt altíjd uit", besluit hij.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
wo
14/05
Feyenoord
20:00
RKC Waalwijk
zo
18/05
SC Heerenveen
14:30
Feyenoord
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 32 33 74
2 PSV 32 59 73
3 Feyenoord 32 38 65
4 FC Utrecht 32 17 62
5 FC Twente 32 16 54
6 AZ 32 20 53
7 Go Ahead Eagles 32 3 48
Bekijk de hele stand