Gasten in Studio Voetbal doodstil na slecht nieuws: "Shit..."

Ibrahim Afellay bij Studio Voetbal
Ibrahim Afellay bij Studio Voetbal Foto: © Studio Voetbal

De sfeer aan tafel bij de uitzending van Studio Voetbal werd zondagavond flink minder, toen het nieuws doorkwam dat Quilindschy Hartman zwaar geblesseerd is aan zijn knie. “Shit”, was het enige wat commentator Arno Vermeulen kon uitbrengen.

De ook aangeschoven Ibrahim Afellay leeft mee met Hartman. “Er zijn soms dingen die gebeuren die je niet in de hand hebt, maar wel bepalen hoe je carrière loopt. Die jongen zou basisspeler zijn op het EK en dan zou je zomaar een mooie transfer kunnen maken. Moet je kijken wat voor contrast.”

Afellay weet zelf hoe het is om zwaar geblesseerd te zijn. “Je leeft op een roze wolk, alles gaat je voor de wind. Aan de top komen is moeilijk, aan de top blijven is nog moeilijker, helemaal als je bij een grote club speelt met grote concurrentie. Als je dan jouw kruisband afscheurt terwijl je bezig bent je plekje af te dwingen, dan wordt het een kansloos verhaal, zeker als er dan een trainerswissel plaatsvindt”, blikte de voormalig Oranje-international terug.

Feyenoord wint voor 50 (!) keer je inzet!

Feyenoord speelt zaterdag tegen NAC Breda. Wint Feyenoord in Breda? Bij BetMGM krijg je maar liefst 50 (!) keer je inzet bij een zege van Feyenoord! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
15/02
NAC Breda
18:45
Feyenoord
za
22/02
Feyenoord
20:00
Almere City
za
1/03
Feyenoord
21:00
NEC Nijmegen
za
8/03
Feyenoord
18:45
FC Groningen
zo
16/03
FC Twente
14:30
Feyenoord
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
2 Ajax 21 27 51
3 FC Utrecht 22 6 42
4 AZ 22 17 40
5 Feyenoord 21 20 39
6 FC Twente 21 14 36
7 Go Ahead Eagles 21 5 32
8 Fortuna Sittard 22 -11 26
Bekijk de hele stand