Gaat Gimenez wel of niet? "Moet een keer verkocht gaan worden"

Santiago Gimenez
Santiago Gimenez Foto: © BSR Agency

Santiago Gimenez werd eerder deze week in verband gebracht met Nottingham Forest. De Engelse club is de eerste ploeg die deze transferwindow daadwerkelijk in actie komt voor de spits van Feyenoord.

Martijn Krabbendam is ook op de hoogte van de interesse van Nottingham in Gimenez. "Voor Gimenez is lichte interesse, Nottingham Forest heeft wel gebeld", erkent de clubwatcher in de Dick Voormekaar Podcast. Krabbendam verwacht echter niet dat de Mexicaan voor de Engelse club kiest: "Ik kan me niet voorstellen dat Gimenez dat ziet zitten, of het bedrag moet gigantisch zijn."

Krabbendam denkt niet dat Gimenez na de zomer nog actief is in Rotterdam. "Er is wel sprake van dat hij nog zal en kan gaan. Gimenez moet ook een keer verkocht gaan worden. En ze hebben Ueda en Carranza al. Dus ze hebben al die spitsen", weet hij. Michel van Egmond ziet het nog niet zo zitten in Ueda als vervanger van Gimenez. "Als je het objectief bekijkt, dan heeft die man heeft er tot nu toe heel weinig van gebakken."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
vr
25/04
Feyenoord
21:00
PEC Zwolle
za
3/05
Heracles Almelo
18:45
Feyenoord
zo
11/05
Feyenoord
14:30
PSV
wo
14/05
Feyenoord
20:00
RKC Waalwijk
zo
18/05
SC Heerenveen
14:30
Feyenoord
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 30 36 73
2 PSV 29 53 64
3 Feyenoord 29 32 59
4 FC Utrecht 30 15 59
5 FC Twente 29 14 48
6 AZ 29 14 46
7 Go Ahead Eagles 29 6 46
Bekijk de hele stand