Frouws over Feyenoorder: "Grilligheid terug te zien in cijfers"

Ibrahim Osman in actie tegen Inter Milan
Ibrahim Osman in actie tegen Inter Milan Foto: © Pro Shots

Feyenoord heeft afgelopen woensdag met 2-0 verloren van Inter Milan. De Rotterdammers speelden met een elftal dat nog niet eerder samen aan de aftrap verscheen, maar wisten in de eerste helft desondanks een aantal keer gevaarlijk te worden, met name via Ibrahim Osman.

Bart Frouws van Voetbal International was na afloop positief over de huurling van Brighton & Hove Albion. "Met elf spelers die nog niet eerder samen aan de start verschenen – het is het 36ste unieke elftal in 39 officiële duels dit seizoen – komt Feyenoord zeker in het eerste half uur niet onaardig voor de dag tegen Inter. Vooral vanaf de linkerflank weet de ploeg een aantal keer gevaarlijk op te stomen, via de bedrijvige Ibrahim Osman," aldus Frouws.

De Ghanese buitenspeler wist zich statistisch te onderscheiden binnen de ploeg van trainer Pascal Bosschaart. "De huurling van Brighton & Hove Albion sluit het duel af met de meeste schoten (3) en gecreëerde kansen (3) aan Rotterdamse zijde," vervolgt Frouws. Toch zag hij ook verbeterpunten. "Maar de grilligheid van Osman is ook duidelijk terug te zien in de cijfers, want van zijn vier ingezette dribbels wordt er niet één als succesvol aangemerkt. Hij wint ook slechts twee van zijn elf persoonlijke duels tegen de huidige koploper van de Serie A."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
23/11
Feyenoord
14:30
NEC Nijmegen
zo
30/11
Telstar
14:30
Feyenoord
za
6/12
Feyenoord
21:00
PEC Zwolle
zo
14/12
Ajax
14:30
Feyenoord
zo
21/12
Feyenoord
14:30
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 12 23 31
2 Feyenoord 12 19 28
3 AZ 12 7 24
4 Ajax 12 5 20
5 FC Utrecht 12 6 19
6 FC Groningen 12 0 19
7 NEC Nijmegen 12 9 18
Bekijk de hele stand