Franse club geeft duidelijkheid over blessure Feyenoorder Jeng

Malcolm Jeng (Feyenoord) zit geblesseerd op de grond
Malcolm Jeng (Feyenoord) zit geblesseerd op de grond Foto: © Pro Shots

Malcolm Jeng ligt er waarschijnlijk maanden uit. Dat meldt zijn broodheer Stade Reims maandagmiddag. 

Jeng raakte zondagmiddag geblesseerd tegen FC Groningen. Feyenoord liet maandag weten dat het gaat om een kwetsuur aan zijn rechteronderbeen, maar kon verder nog geen duidelijkheid geven over zijn afwezigheid. De Zweedse verdediger is al wel onder het mes gegaan.

Stade Reims, de club die Jeng dit seizoen verhuurt aan Feyenoord, heeft meer informatie. Volgens de Fransen heeft Jeng zijn achillespees gescheurd en is hij maanden uit de roulatie. 

Zet in op Feyenoord tegen FC Barcelona!

Feyenoord speelt woensdagavond de Champions League-wedstrijd tegen FC Barcelona. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties