Feyenoorders verrassen kinderen Sophia Kinderziekenhuis en doneren

Erasmus MC
Erasmus MC Foto: © Pro Shots

Een afvaardiging van de selectie van Feyenoord heeft een bezoek gebracht aan het Sophia Kinderziekenhuis. Zij hebben gezamenlijk een geldbedrag gedoneerd van 50.000 euro. Ook deelden de spelers petjes, knuffels en handtekeningen uit aan de patiënten aldaar.

Onder andere Quilindschy Hartman, Quinten Timber en David Hancko waren aanwezig om de kinderen te verrassen, een unieke ervaring voor de zieke kinderen in het ziekenhuis. gingen met de kinderen op de foto en maakten een praatje met hun families. Vervolgens ging de selectie naar de grote hal om spelletjes te spelen.

Het gedoneerde geld gaat naar de stichting Vrienden van het Sophia. De 50.000 euro wordt gebruikt voor onderzoek en zorg voor kinderen met een hartafwijking. Het Sophia Kinderziekenhuis is het enige in Nederland dat harttransplantaties bij kinderen uitvoert.

Lees meer:
0 reacties