Feyenoorders ondanks boycot tóch naar Almelo: "We roepen iedereen op"

Het Legioen, de supporters van Feyenoord
Het Legioen, de supporters van Feyenoord Foto: © Pro Shots

Feyenoord speelt zondag tegen Heracles Almelo, maar kunnen een eventueel doelpunt niet vieren met de meegereisde supporters. De fans boycotten het uitvak van de Almelose club, maar dat betekent niet dat ze de ploeg van Robin van Persie niet willen steunen.

Kameraden! Onze spelers mogen nooit de dupe zijn van falen van andere! Hoewel wij vinden dat we een standpunt moeten maken richting dit schandalige uitvak, betekent dit niet dat wij onze jongens niet steunen", begint De Noordzijde het statement op Instagram. "Daarom roepen wij iedereen op om de spelers aanstaande zondag het laatste steuntje in de rug te geven! Zondag 14:45 ingang Asito Stadion be there! P.s. maak onze vrienden in het blauw het niet te makkelijk en kleed je neutraal."

Zondagmiddag kruisen Heracles Almelo en Feyenoord de degens in het Asito Stadion. Het Almelose uitvak is sinds dit seizoen aangepakt en sindsdien ook al meermaals het onderwerp van discussie geweest. Supporters van AZ en NEC klaagden al over het slechte zicht vanuit het vak op het veld.

Het uitvak in het Asito Stadion
Het uitvak in het Asito Stadion Foto: © Pro Shots
Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
23/11
Feyenoord
14:30
NEC Nijmegen
zo
30/11
Telstar
14:30
Feyenoord
za
6/12
Feyenoord
21:00
PEC Zwolle
zo
14/12
Ajax
14:30
Feyenoord
zo
21/12
Feyenoord
14:30
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 12 23 31
2 Feyenoord 12 19 28
3 AZ 12 7 24
4 Ajax 12 5 20
5 FC Utrecht 12 6 19
6 FC Groningen 12 0 19
7 NEC Nijmegen 12 9 18
Bekijk de hele stand