'Feyenoorder speelt zich in de kijker van Spaanse grootmacht'

Hugo Bueno
Hugo Bueno Foto: © Pro Shots

Hugo Bueno zou zich in de kijker hebben gespeeld van FC Barcelona. De huidige koploper van Spanje wil de selectie versterken met een linksback en de huurling van Feyenoord zou op de radar staan.

Dat meldt Sport donderdag. Bruno wordt dit seizoen door Feyenoord gehuurd van Wolverhampton Wanderers. Hartman was normaal gesproken de eerste keus op de linksback bij Feyenoord, maar hij raakte eerder zwaar geblesseerd aan zijn knie. Feyenoord moest dus op zoek naar een vervanger, en nam Gijs Smal transfervrij over van FC Twente en huurde Bueno.

Laatstgenoemde maakt indruk in het shirt van de Rotterdammers en zou bij Barcelona de concurrentiestrijd aan moeten gaan met Alejandro Baldé. De 21-jarige landgenoot van Bueno maakt ook indruk, maar is nog jong en had eerder last van een peesblessure. Ook Alphonso Davies van Bayern München zou op het lijstje staan van Barcelona, maar de Canadees lijkt onhaalbaar. Mocht Barca werk willen maken van Bueno, dan moet het tot een transfer komen met Wolverhampton. De Spanjaar heeft nog een contract tot medio 2028 in Engeland.  

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
9/08
Feyenoord
18:45
NAC Breda
za
16/08
Excelsior
18:45
Feyenoord
zo
31/08
Sparta Rotterdam
14:30
Feyenoord
za
13/09
Feyenoord
21:00
SC Heerenveen
wo
17/09
Feyenoord
20:00
Fortuna Sittard
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
5 FC Twente 0 0 0
6 FC Utrecht 0 0 0
7 FC Volendam 0 0 0
8 Feyenoord 0 0 0
9 Fortuna Sittard 0 0 0
10 Go Ahead Eagles 0 0 0
11 Heracles Almelo 0 0 0
Bekijk de hele stand