Feyenoorder realistisch: "Ga er niet vanuit dat ik dan speel"

Jan Plug
Jan Plug Foto: © BSR Agency

Jan Plug krijgt deze voorbereiding veel speeltijd. De jonge verdediger verwacht binnenkort wel weer een pas op de plaats te moeten maken. 

Feyenoord zit deze zomer niet ruim in de centrale verdedigers, dus mag Plug veel minuten maken. Zaterdag tegen OGC Nice had de twintigjarige Feyenoorder het lastig. Zo gaf hij de vrije trap weg waar de Fransen uit wisten te scoren. “Ontzettend dom en een fout waardoor we achter de feiten aanliepen", geeft hij na afloop toe aan ESPN. “Ik ben niet vaak zenuwachtig, maar ik probeer me wel te laten zien. Er is namelijk plek vrij, dus ik probeer mezelf onderdeel van het team te maken."

Plug speelde op de plek van de vertrokken David Hancko, maar gaat er niet van uit zijn directe opvolger te worden. "We hebben het nog niet heel veel over mijn kansen gehad. Ik ga er niet vanuit dat ik tegen Fenerbahçe speel, want er komt vast wel een verdediger, maar ik ga me wel erop voorbereiden voor als het zou moeten", klinkt het. "Het is logisch dat er nog een linkercentrale verdediger bijkomt. Ik hoop gewoon dat ik erbij kan blijven."

Lees meer:
0 reacties