Feyenoorder krijgt lof: "Zo’n speler die overal geliefd zal zijn"

David Hancko en Leo Sauer
David Hancko en Leo Sauer Foto: © Pro Shots

Leo Sauer zou minuten moeten maken bij Feyenoord en niet bij NAC Breda. Daarvan is De Telegraaf-rapporteur Jan Poortvliet overtuigd. De negentienjarige wist namens NAC Breda weer te scoren en belangrijk te zijn. 

Met een treffer tegen Sparta wist hij een punt veilig te stellen voor zijn ploeg. "Leo Sauer zit bij NAC Breda, maar zou momenteel al bij Feyenoord in het eerste horen te staan, als je ziet waar ze zich daar mee moeten behelpen", oordeelt Poortvliet in De Telegraaf.

"En natuurlijk weet ik dat deze verhuur hem tot dat niveau brengt", vervolgt de oud-international. "Hij is een mooie, galante voetballer aan de bal, creatief. Maar zónder bal weet hij ook waar het om draait. Hij is nog maar een jochie, maar speelt of het veld van hem is. Dit is zo’n speler die overal geliefd zal zijn en ook nog best eens een grote kan worden", voorspelt hij.

Zet in op Feyenoord tegen Como!

Feyenoord speelt woensdagavond de Champions League-wedstrijd tegen Como. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties