'Feyenoord wil zich deze winter versterken met Franse verdediger'
Feyenoord is bezig met het binnenhalen van Lorenz Assignon, meldt L'Equipe. De rechtsback heeft tot medio 2027 een contract bij Stade Rennes, maar zou ontevreden zijn.
Het zou volgens de Franse krant zomaar kunnen dat Assignon deze week nog vertrekt bij de huidige nummer tien van de Ligue 1. De rechtervleugelverdediger leek, nadat Hamari Traoré afgelopen zomer verkaste naar Real Sociedad, meer minuten te gaan maken. Dat gebeurde ook onder trainer Bruno Genesio. Sinds de komst van de nieuwe trainer Julien Stéphan is dat niet meer zo.
Stéphan zette vooral middenvelder Benjamin Bourigeaud op de positie van rechtsback. Daarnaast komt er voor Assignon nog meer concurrentie bij, aangezien het erop lijkt dat verdediger Alidu Seidu zal overkomen van Clermont Foot. Daarom is de rechtsback niet tevreden bij de club en heeft aangegeven te willen vertrekken. Hij zou een marktwaarde van zo'n tien miljoen euro hebben.
De optie om voor Assignon te kiezen is aan het einde van de transferwindow beschikbaar gekomen. Daarnaast is er ook interesse van Feyenoord voor Kevin Mbabu. Die laatste optie lijkt echter onhaalbaar. Hij wordt momenteel door Fulham verhuurd aan FC Augsburg. De Duitse club zou die huur niet vroegtijdig willen beëindigen