'Feyenoord wil langer door met twee talentvolle jeugdspelers'

Tijme Wessels
Tijme Wessels Foto: © Pro Shots

Feyenoord wil langer door met jeugdspelers Tijme Wessels en Jerayno Schaken. De club wil de twee talentvolle voetballers voor een langere periode vastleggen en zo een vertrek voorkomen.

De naam van Schaken kwam de voorbije weken veelvuldig in het nieuws. De speler wilde vertrekken vanwege een gebrek aan perspectief en FC Twente wilde hem graag overnemen. Feyenoord vond een bod van 1 miljoen euro echter niet genoeg en wees het af. Vader en oud-Feyenoorder Ruben was niet blij met de gang van zaken en sprak zijn ergernis uit.

Inmiddels is de situatie uitgepraat en Schaken mocht afgelopen week meetrainen met het eerste elftal van de Rotterdammers. Inmiddels is dus duidelijk dat de club langer door wil met de 17-jarige rechtsbuiten. Zijn contract loopt momenteel tot medio 2028.

Daarnaast wil Feyenoord dus langer door met Tijme Wessels. De 19-jarige voetballer kreeg in de voorbereiding al de nodige kansen bij het eerste elftal en zondagmiddag maakte hij zelfs zijn debuut in de hoofdmacht. Twintig minuten voor tijd viel hij in tegen Sparta. Het huidige contract van Wessels loopt nog tot medio 2027.

Zet in op Feyenoord tegen PEC Zwolle!

Feyenoord speelt zondag de uitwedstrijd tegen PEC Zwolle. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties