'Feyenoord wil Bae overtuigen met Champions League en beter salaris'

Jun-ho Bae
Jun-ho Bae Foto: © BSR Agency

Feyenoord heeft de pijlen gericht op Jun-ho Bae. De Rotterdammers weten inmiddels wat ze moeten betalen om de Zuid-Koreaan over te nemen van Stoke City: negen miljoen euro.

Dat beweert de Zuid-Koreaanse journalist Jason Lee op X. "Stoke City vraagt minimaal negen miljoen euro van Feyenoord voor Jun-ho Bae. De belangstelling van Feyenoord is oprecht en ze proberen Bae met Champions League-voetbal en een verbeterd salaris over te halen", zo klinkt het. 1908.nl beweert dat Feyenoord denkt dat het uiteindelijke bedrag voor de Zuid-Koreaan lager uit zal vallen.

"Inclusief bonussen kan het bedrag wellicht oplopen tot richting de negen miljoen euro, maar het is feitelijk zo dat de vraagprijs altijd hoger ligt dan de werkelijke prijs", wordt er geschreven. De aanstaande onderhandelingen tussen Feyenoord en Stoke City zullen meer duidelijkheid moeten geven over het verschil tussen vraag en aanbod.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
9/08
Feyenoord
18:45
NAC Breda
za
16/08
Excelsior
18:45
Feyenoord
zo
31/08
Sparta Rotterdam
14:30
Feyenoord
za
13/09
Feyenoord
21:00
SC Heerenveen
wo
17/09
Feyenoord
20:00
Fortuna Sittard
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
5 FC Twente 0 0 0
6 FC Utrecht 0 0 0
7 FC Volendam 0 0 0
8 Feyenoord 0 0 0
9 Fortuna Sittard 0 0 0
10 Go Ahead Eagles 0 0 0
11 Heracles Almelo 0 0 0
Bekijk de hele stand