'Feyenoord-target speelt niet mee tegen Inter Miami van Messi'

Julián Carranza van Philadelphia Union
Julián Carranza van Philadelphia Union Foto: © Pro Shots

Feyenoord-doelwit Julián Carranza zal dit weekend niet spelen voor zijn club Philadelphia Union. Dat weet journalist Jonathan Tannenwald te melden via X, het voormalige Twitter.

Philadelphia Union speelt komende zondag tegen het Inter Miami van Lionel Messi, maar de Argentijnse spits wordt buiten de wedstrijdselectie gehouden. Volgens Tannenwald is dat het signaal dat Feyenoord dicht bij het aantrekken van Carranza is. Transferexpert Fabrizio Romano weet dat er al sprake is van een deal. 

Volgens hem zal Carranza spoedig naar Nederland reizen voor een medische keuring en het zetten van zijn handtekening onder een meerjarig contract. Feyenoord bereikte eerder al een persoonlijk akkoord met Carranza en Dennis te Kloese en co zijn er nu ook in geslaagd om tot een deal te komen met Philadelphia Union. Het laatste papierwerk moet nog wel in orde worden gemaakt, maar dit lijkt slechts een formaliteit.

Zet € 10 in & ontvang € 50 aan FREE bets!

Het Nederlands elftal speelt zondagavond in de Nations League tegen Spanje. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
30/03
Feyenoord
16:45
Go Ahead Eagles
wo
2/04
Feyenoord
20:00
FC Groningen
za
5/04
AZ
16:30
Feyenoord
za
12/04
Fortuna Sittard
16:30
Feyenoord
vr
25/04
Feyenoord
21:00
PEC Zwolle
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 26 35 64
2 PSV 26 48 58
3 FC Utrecht 26 7 49
4 Feyenoord 25 25 47
5 FC Twente 26 15 46
6 AZ 25 16 44
7 Go Ahead Eagles 26 7 44
Bekijk de hele stand