Feyenoord-supporters niet blij met cover Algemeen Dagblad
AD Sportwereld kopte de editie van woensdag af met 'Vleugje Advocaat', doelend op het stroevere spel van Feyenoord. De supporters van de club uit Rotterdam zijn daar niet blij mee.
Het gaat niet meer van een leien dakje de laatste wedstrijden van Feyenoord. Het Algemeen Dagblad stelt dat nu het spel wat minder is, de Rotterdammers weer als vanouds met 'strijd en onverzettelijkheid' wedstrijden naar zich toetrekken, zoals onder Dick Advocaat enkele jaren geleden ook het geval was.
De nodige Feyenoord-fans kunnen zich echter niet vinden in deze uitleg. Zij menen dat het onder Advocaat véél minder was en er eerder onder Arne Slot ook genoeg strijd in de ploeg zat. 'Waar is het AD in godsnaam mee bezig...' en 'Beetje ver gezocht toch' zijn en greep uit een reeks negatieve reacties.