Feyenoord stelt weer teleur en speelt gelijk tegen NAC Breda

NAC - Feyenoord
NAC - Feyenoord Foto: © Pro Shots

Feyenoord heeft een punt overgehouden aan het duel met NAC Breda. In Breda werd het uiteindelijk 3-3.

Feyenoord begon sterk aan de wedstrijd en kwam na negentien minuten op voorsprong via Ayase Ueda. De Japanse spits kopte raak uit een hoekschop en maakte daarmee zijn negentiende doelpunt van het seizoen. Lang konden de Rotterdammers niet genieten van de voorsprong, want NAC kwam al snel langszij. Kamal Sowah profiteerde van een rommelige situatie na een corner en schoot de 1-1 binnen.

Niet veel later nam Feyenoord opnieuw de leiding dankzij een fraaie treffer van Luciano Valente. De middenvelder kapte zijn tegenstander uit en schoot de bal schitterend in de kruising. NAC gaf zich echter niet gewonnen en sloeg voor rust nog twee keer toe. Eerst kopte Boyd Lucassen raak uit een voorzet van Boy Kemper, waarna André Ayew vlak voor rust de 3-2 maakte na een voorzet van Lewis Holtby.

Na de pauze kwam Feyenoord snel weer op gelijke hoogte. Ueda maakte zijn tweede van de middag door een voorzet van Jordan Bos binnen te koppen, na een knappe hakbal van Raheem Sterling. Even later kreeg Sterling zelf een goede kans, maar zijn schot ging recht op de keeper af.

In de slotfase kreeg NAC nog een grote mogelijkheid op de 4-3 toen Brym vrij voor het doel opdook, maar de aanvaller gleed weg en schoot naast. Het duel lag in de slotfase nog kort stil vanwege rookbommen in het stadion. Uiteindelijk bleef het 3-3, ondanks rood voor Greiml.

Lees meer:
0 reacties