Feyenoord-speler uit onvrede over geringe speeltijd op Instagram

Shiloh 't Zand (Heracles Almelo) tegen Feyenoord
Shiloh 't Zand (Heracles Almelo) tegen Feyenoord Foto: © BSR Agency

Shiloh ‘t Zand wil meer aan spelen toekomen bij Feyenoord, zo laat de speler weten op Instagram. De middenvelder zette de hashtag #freestz, onder een van zijn video's, wat neer zou komen op 'free Shiloh ‘t Zand'.

‘t Zand doorliep de jeugdopleiding van Feyenoord en speelde in 2024 een half seizoen bij Heracles. Daar kwam hij niet uit de verf, waarna hij verder ging bij Feyenoord. Dit seizoen maakte 't Zand nog geen minuten in het eerste. 

Hij komt nu uit voor Feyenoord Onder21, waarvoor hij het afgelopen weekend liefst twee keer scoorde tegen SC Cambuur (1-3 red.). Van een vrije trap plaatste hij beelden op Instagram. De #freestz zegt genoeg: 't Zand vindt dat hij meer minuten moet maken.

Zet in op Feyenoord tegen PEC Zwolle!

Feyenoord speelt zondagmiddag de uitwedstrijd tegen PEC Zwolle. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties