Feyenoord schrijft Hartman en twee aanwinsten niet in voor CL

Quilindschy Hartman
Quilindschy Hartman Foto: © Pro Shots

Feyenoord heeft besloten om Quilindschy Hartman niet in te schrijven voor de Champions League. Dat vertelt Brian Priske vrijdag in gesprek met de clubkanalen. 

Voor de volgende ronde van het Europese toernooi mag Feyenoord drie nieuwe namen toevoegen aan de spelerslijst. De keuze daarvoor is gevallen op Plamen Andreev, Givairo Read en Jakub Moder. "We hebben een extra keeper nodig door de blessure van Justin Bijlow. En dan is het puzzelen. Met de situatie van Bart Nieuwkoop was het belangrijk dat Givairo Read ook beschikbaar is in Europa", legt Priske uit. 

Ook winteraanwinst Moder is ingeschreven, dus betekent dat dat Hartman buiten de boot valt. "Ik heb goede gesprekken gehad met Hartman. Het was geen makkelijke keuze, maar ik hoop dat iedereen hier begrip voor heeft", aldus de oefenmeester. Ook aankopen Oussama Targhalline en Stéphano Carillo zullen dit seizoen niet in actie komen in de Champions League.

Feyenoord begint volgende week aan het tweeluik met AC Milan. 

Lees meer:
0 reacties