'Feyenoord roept fans op tot groots eerbetoon aan Gerard Cox'

Gerard Cox
Gerard Cox Foto: © BSR Agency

De Zingende RET-buschauffeurs roepen supporters van Feyenoord op om woensdag tijdens de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard een eerbetoon te brengen aan de overleden Gerard Cox. In de twaalfde minuut moet door het hele stadion zijn hit ’t Is weer voorbij die mooie zomer klinken.

"We gaan hem enorm missen", schrijft de Rotterdamse zanggroep op Instagram. "We zijn behoorlijk ontdaan door het verlies van onze ‘collega’ Jaap Kooiman (het personage dat Cox jarenlang vertolkte in de hitserie Toen was geluk nog heel gewoon, red.)."

De groep spreekt van een "Rotterdamse legende" en vraagt alle supporters om in de twaalfde minuut mee te zingen met Cox’ bekendste nummer. Op die manier willen zij hem nog één keer gezamenlijk eren in De Kuip.

Gerard Cox overleed afgelopen zaterdag op 85-jarige leeftijd in zijn woning in Mijnsheerenland. Het was al langer duidelijk dat het niet goed ging met de geboren Rotterdammer. In augustus maakte hij bekend dat bij hem uitgezaaide slokdarmkanker was vastgesteld.

De zanger koos ervoor geen medische behandeling te ondergaan. "Ik heb geen zin in dat hele circus met chemokuren, haren die van je kop vallen en dat je je doodziek voelt", verklaarde hij destijds.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
23/11
Feyenoord
14:30
NEC Nijmegen
zo
30/11
Telstar
14:30
Feyenoord
za
6/12
Feyenoord
21:00
PEC Zwolle
zo
14/12
Ajax
14:30
Feyenoord
zo
21/12
Feyenoord
14:30
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 12 23 31
2 Feyenoord 12 19 28
3 AZ 12 7 24
4 Ajax 12 5 20
5 FC Utrecht 12 6 19
6 FC Groningen 12 0 19
7 NEC Nijmegen 12 9 18
Bekijk de hele stand