Feyenoord-probleem aangestipt: "Daarbinnen wordt werken moeilijk"

Dennis te Kloese en Pieter Smorenburg naast elkaar op de tribune
Dennis te Kloese en Pieter Smorenburg naast elkaar op de tribune Foto: © Pro Shots

Volgens Dirk Kuijt is er een probleem in de cluborganisatie van Feyenoord. De voormalig Feyenoorder meent dat het te chaotisch en gecompliceerd is. 

Volgens Kuijt ligt de lat al jaren te hoog in Rotterdam. "Feyenoord is een club waarvan iedereen vindt dat ze ieder jaar kampioen moet worden. En het geloof van Het Legioen is ook dat dat elk jaar zo is. Maar de werkelijkheid is dat je in de afgelopen 25 jaar maar 2 keer kampioen bent geworden", begint hij bij Goedemorgen Eredivisie

Kuijt noemt de 'huidige structuur' het grootste probleem binnen Feyenoord. "Als speler, algemeen directeur, technisch directeur of in de raad van commissarissen. Je hebt het gouden aandeel, de Vrienden van Feyenoord, die Feyenoord hebben gered, anders was de club er niet meer geweest, het stadion, de sportclub…", somt hij op. "Er zijn zoveel groeperingen binnen Feyenoord, waardoor werken daarbinnen moeilijk wordt. Ze hebben allemaal een belang en zoals ik het kan inschatten, is dat het grootste probleem. Ik hoop gewoon dat er meer duidelijkheid en structuur komt."

Lees meer:
0 reacties