Feyenoord op rapport: Gouka deelt 3 onvoldoendes uit na nederlaag

Ayase Ueda in San Siro
Ayase Ueda in San Siro Foto: © Pro Shots

Feyenoord verloor dinsdagavond in de strijd om de Champions League en Mikos Gouka heeft naar aanleiding van die nipte nederlaag drie onvoldoendes uitgedeeld in de ploeg van trainer Robin van Persie. Het gaat om Thomas Beelen, Luka Ivanusec en Ayase Ueda. 

Mikos Gouka beoordeelt de drie basisspelers met een 5. "De manier waarop Marcus Thuram hem had afgeschud in de Kuip, dat voelde voor Beelen als het verschil tussen de spitsen in de eredivisie en de aanvallers in de Europese top. En de tweede ontmoeting met Thuram was wederom een zware. Al had Beelen ook wat pech", schrijft de verslaggever op de website van het Algemeen Dagblad.  

Ook Ivanusec zakte door de ondergrens. "Ivanusec speelde veel terug, op zoek naar zekerheid. En zijn manier van druk zetten blijft een probleem, al viel hij nou ook weer niet volledig uit de toon", vervolgt Gouka, die ook kritisch is over het optreden van Ueda. "Ueda moet de komende maanden aantonen dat hij de onomstreden eerste spits van Feyenoord kan zijn na het vertrek van Santiago Giménez. Ueda kwam niet echt in het stuk voor. Niet als aanspeelpunt, niet in de buurt als afmaker. Na een uur was de pijp leeg en kwam Carranza voor hem in de plaats.

Klik hier om het volledige rapport te lezen. 

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
30/03
Feyenoord
16:45
Go Ahead Eagles
wo
2/04
Feyenoord
20:00
FC Groningen
za
5/04
AZ
16:30
Feyenoord
za
12/04
Fortuna Sittard
16:30
Feyenoord
vr
25/04
Feyenoord
21:00
PEC Zwolle
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 26 35 64
2 PSV 26 48 58
3 FC Utrecht 26 7 49
4 Feyenoord 25 25 47
5 FC Twente 26 15 46
6 AZ 25 16 44
7 Go Ahead Eagles 26 7 44
Bekijk de hele stand