Feyenoord maakt veel individuele fouten: "Waar komt dit vandaan?"

Feyenoord baalt na puntverlies
Feyenoord baalt na puntverlies Foto: © Pro Shots

Feyenoord wist het zich lastig te maken tegen AZ, mede door een aantal persoonlijke fouten. Iets wat vaker voorkomt bij de ploeg uit Rotterdam, zo stelt ook Dennis van Eersel in de podcast van RTV Rijnmond.

Het eerste tegendoelpunt was met name de fout van Thomas Beelen. "Beelen wil de bal nog even laten lopen om daarna terug te spelen, maar verzuimt überhaupt om heel die bal te spelen en laat zich aftroeven op een manier die echt niet kan. Bijlow wil het nog herstellen, maar staat ook totaal uit positie." 

Toch zien ze Beelen niet alleen als iemand die de fout in ging tegen de Alkmaarders. "Hij stond opgesteld om een terugspeelbal te krijgen. Ik vind dat geen fout van Bijlow. Hij stelt zich op een logische plek op. Het was echt een fout van Beelen. Bij het tweede tegendoelpunt maakte Hancko een fout, iets wat niet vaak voorkomt. Het grote aantal individuele fouten dit seizoen blijft toch opmerkelijk. Waar komt dit ineens vandaan?"

Lees meer:
0 reacties