Feyenoord maakt indruk: "Deed me denken aan Feyenoord van Slot"

Arne Slot
Arne Slot Foto: © Pro Shots

Mike van der Hoorn merkt dat er een mentaliteitsverandering heeft plaatsgevonden bij FC Utrecht. De afgelopen jaren was de druk torenhoog in de Domstad, maar dat is nu minder. 

Vier jaar geleden riep eigenaar Frans van Seumeren dat FC Utrecht de top drie wilde aanvallen, maar de prestaties bleven uit. "In het leven is het vaak zo dat als je iets heel graag wil, het niet lukt. Inmiddels zien we dat hier ook in", vertelt Van der Hoorn aan NU.nl. "Er ligt nu minder druk op de club en de spelers." Dat is voorlopig ook te zien aan de resultaten. Na acht wedstrijden staat FC Utrecht tweede in de Eredivisie. 

Zondag wacht een zware wedstrijd tegen Feyenoord. "Ik heb hun laatste twee wedstrijden (tegen Go Ahead Eagles en Benfica, red.) gezien. Dat deed me denken aan het Feyenoord van Arne Slot", vertelt Van der Hoorn. "Op basis van individuele kwaliteiten zijn zij beter. Zeker op het middenveld hebben ze enorm veel kwaliteit. Maar wij kunnen als team ook een hoop."

FC Utrecht en Feyenoord trappen om 12.15 uur af in de Galgenwaard.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
9/08
Feyenoord
18:45
NAC Breda
za
16/08
Excelsior
18:45
Feyenoord
zo
31/08
Sparta Rotterdam
14:30
Feyenoord
za
13/09
Feyenoord
21:00
SC Heerenveen
wo
17/09
Feyenoord
20:00
Fortuna Sittard
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
5 FC Twente 0 0 0
6 FC Utrecht 0 0 0
7 FC Volendam 0 0 0
8 Feyenoord 0 0 0
9 Fortuna Sittard 0 0 0
10 Go Ahead Eagles 0 0 0
11 Heracles Almelo 0 0 0
Bekijk de hele stand