Feyenoord lijkt klaar met miljoenenaankoop: "Beetje treurig"

Devy Rigaux
Devy Rigaux Foto: © Pro Shots

De doorbraak van Jerayno Schaken lijkt slecht nieuws te betekenen voor Gonçalo Borges. De Portugese buitenspeler kwam tegen NEC opnieuw niet aan spelen toe en bij FC Rijnmond groeit het gevoel dat Feyenoord de hoop op een ommekeer inmiddels grotendeels heeft opgegeven.

Door de afwezigheid van Anis Hadj Moussa moest Giovanni van Bronckhorst puzzelen op de vleugels. Gaoussou Diarra begon aan de rechterkant, terwijl Luciano Valente vanaf links speelde.

"Dat laatste was ook om tactische redenen. Misschien blijft hij daar wel staan", zegt Mikos Gouka over Valente. "De mogelijkheden stapelen zich ook niet op."

Ook vanuit de jeugd dienen zich alternatieven aan. "Zinhagel is wel zo'n type, net als Schaken, dat daar opeens kan doorbreken. Hij heeft de kwaliteiten daarvoor, maar hij wacht nog op zijn moment."

Voor Borges ziet het perspectief er ondertussen een stuk somberder uit. "Als hij af en toe nog zou invallen, zou je misschien denken dat het met een beetje vertrouwen nog wat kan worden. Maar nu zie ik hem af en toe voorbij wandelen en dat is het."

Gouka vindt de situatie van de Portugees ook op persoonlijk vlak vervelend. "Nog los van zijn transfersom is het ook wel sneu. Hij is hierheen gehaald en vervolgens hebben we hem eigenlijk nooit op het veld gezien."

Een vertrek lijkt tegelijkertijd lastig te realiseren. "Hij kan ook niet weg, daarvoor verdient hij te veel en heeft hij te veel gekost. Het is een beetje treurig."

Lees meer:
0 reacties