"Feyenoord kreeg twijfels of Driouech het geld wel waard zou zijn"
Mikos Gouka heeft in de AD Voetbalpodcast een boekje open gedaan over de afgeketste transfer van Couhaib Driouech naar Feyenoord. Volgens hem kwam de transfer uiteindelijk te laat op gang.
Gouka vertelt in de podcast meer over de gedachtegang van de Rotterdamse club. "Ik heb niet het idee, dat ze in De Kuip al maanden bezig waren met die jongen. Excelsior heeft zich hard opgesteld en bij Feyenoord heerste wel een beetje het gevoel dat het wel om heel veel geld ging. Driouech komt uit de koker van de mensen om de technische staf heen, die hebben gezegd daar moet je eens naar kijken. Het was kort dag, Feyenoord wilde de prijs van PSV matchen, maar uiteindelijk ging het niet door."
"Feyenoord kreeg de laatste dagen ook wat twijfels of Driouech het geld wel waard zou zijn. Het is wel een risico en vrees bij Feyenoord dat iemand die in Rotterdam heeft gespeeld, vervolgens bij een andere club furore gaat maken", zo sluit hij af.