Feyenoord kiest Italiaanse klasse: Peuterey nieuwe kledingsponsor

De Kuip
De Kuip Foto: © Pro Shots

Feyenoord gaat een stijlvolle samenwerking aan met het Italiaanse modemerk Peuterey. Vanaf 1 juli 2025 is het merk drie seizoenen lang de officiële leverancier van de formele kleding voor Feyenoord 1 en Feyenoord Vrouwen 1, zo maakt de club bekend op de officiële website.

Spelers, staf en andere vertegenwoordigers van de club zullen voortaan op wedstrijddagen en bij officiële gelegenheden gekleed gaan in Peuterey-outfits. De overeenkomst werd al eerder ondertekend, voorafgaand aan de uitwedstrijd tegen AC Milan in de Champions League. Dat gebeurde op feestelijke wijze in de Europese flagshipstore van Peuterey in hartje Milaan.

Peuterey, opgericht in 2002 in het Toscaanse deel van Italië, dankt zijn naam aan een bergtop van de Mont Blanc. Het logo met drie rode stippen verwijst hier subtiel naar. Wat begon als een merk voor luxe jassen, is inmiddels uitgegroeid tot een volwaardige kledinglijn voor zowel zakelijke als vrijetijdskleding. Peuterey is wereldwijd actief, met name in Europa en Azië, en ook in Nederland is de collectie op veel plekken verkrijgbaar.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
9/08
Feyenoord
18:45
NAC Breda
za
16/08
Excelsior
18:45
Feyenoord
zo
31/08
Sparta Rotterdam
14:30
Feyenoord
za
13/09
Feyenoord
21:00
SC Heerenveen
wo
17/09
Feyenoord
20:00
Fortuna Sittard
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
5 FC Twente 0 0 0
6 FC Utrecht 0 0 0
7 FC Volendam 0 0 0
8 Feyenoord 0 0 0
9 Fortuna Sittard 0 0 0
10 Go Ahead Eagles 0 0 0
11 Heracles Almelo 0 0 0
Bekijk de hele stand