Feyenoord hoort kassa flink rinkelen: "Dat was nu 62 miljoen"

Feyenoord-fans in De Kuip
Feyenoord-fans in De Kuip Foto: © Pro Shots

Feyenoord heeft donderdag spectaculaire jaarcijfers gepresenteerd met een recordwinst van maar liefst 23 miljoen euro. De 60-jarige Pieter Smorenburg, financieel directeur van de club uit Rotterdam, wijst onder andere naar de succesvolle Champions League-campagne. 

"Het nieuwe Europese format zorgt uiteraard voor de grootste sprong, daar gaan we geen poppenkast over spelen", legt hij uit op de website van VI. "Een jaar eerder verdienden we 35 miljoen prijzengeld in het oude format, dat was nu 62 miljoen met de ronde voor de laatste zestien erbij", onthult Smorenburg, die laat weten dat Feyenoord helaas niet veel meer geld op kan halen met De Kuip. 

"Wij betalen huur, de opbrengsten uit catering gaan naar het stadion. We kunnen er niet zomaar vijfduizend stoelen bijbouwen. Aan alle kanten is er ruimte tekort", constateert hij. "We zitten in kantoren opgehokt, het Maasgebouw puilt uit bij wedstrijden we willen de sfeer behouden in het stadion, waardoor je ook niet zomaar supportersstoelen gaat opofferen om meer zakelijke plekken te kunnen verkopen. De groei zit in Europa, in transfers, in de portefeuille met partnerships en onze streamingdienst Feyenoord One", aldus Smorenburg. 

Zet in op Feyenoord tegen Como!

Feyenoord speelt woensdagavond de Champions League-wedstrijd tegen Como. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties