Feyenoord-fans gefrustreerd: "Hij criminaliseerde de supporter"

Feyenoord-supporters
Feyenoord-supporters Foto: © BSR Agency

Carola Schouten wordt donderdag beëdigd als burgemeester van Rotterdam, en ze staat voor grote uitdagingen. Van woedende Feyenoord-fans tot kinderarmoede en een toegenomen aantal daklozen, haar nieuwe rol zal geen gemakkelijke zijn. Trouw somt de dilemma’s waar ze mee te maken krijgt op.

De relatie tussen de Feyenoord-supporters en het vorige bestuur, onder leiding van burgemeester Aboutaleb, is gespannen. Tijdens zijn afscheid scandeerden fans woedende leuzen zoals "Hij criminaliseerde de supporter." Kees Lau, voorzitter van de supportersvereniging, gaf aan dat er nooit een dialoog is geweest met Aboutaleb en hoopt dat Schouten openstaat voor hun perspectief.

De frustratie onder Feyenoord-fans is te wijten aan de strenge maatregelen van de vorige burgemeester. "Zijn bewering dit jaar dat fans rookbommen in hun anus zouden stoppen om ze mee te kunnen smokkelen vond ik absurd", aldus Lau. De supporters verlangen naar een meer begripvolle en constructieve houding van de nieuwe burgemeester, vooral met betrekking tot evenementen en huldigingen.

De komst van Schouten biedt wellicht een kans voor herstel in deze relatie. "Ik hoop snel kennis met Schouten te maken om ook ons perspectief te laten zien", zegt Lau. Met deze nieuwe kansen op een betere communicatie met de supporters hoopt Rotterdam op een inclusievere en meer betrokken benadering van de Feyenoord-fans.

Feyenoord wint voor 50 (!) keer je inzet!

Feyenoord speelt zaterdag tegen Sparta Rotterdam. Wint Feyenoord de stadsderby? Bij BetMGM krijg je maar liefst 50 (!) keer je inzet bij een zege van Feyenoord! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
8/02
Feyenoord
21:00
Sparta Rotterdam
za
15/02
NAC Breda
18:45
Feyenoord
za
22/02
Feyenoord
20:00
Almere City
za
1/03
Feyenoord
21:00
NEC Nijmegen
za
8/03
Feyenoord
18:45
FC Groningen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
2 Ajax 20 25 48
3 FC Utrecht 21 7 42
4 AZ 21 15 37
5 Feyenoord 20 17 36
6 FC Twente 20 14 35
7 Go Ahead Eagles 20 7 32
8 Fortuna Sittard 21 -9 26
Bekijk de hele stand