Feyenoord-aanwinst twijfelde niet: "De beste club in Nederland"

Giovanni van Bronckhorst, Charles Vanhoutte, Nacho Ferri, Mika Marmol en Tjark Ernst
Giovanni van Bronckhorst, Charles Vanhoutte, Nacho Ferri, Mika Marmol en Tjark Ernst Foto: © Pro Shots

Nacho Ferri kijkt vol enthousiasme uit naar zijn eerste optreden in het shirt van Feyenoord. De nieuwe aanwinst werd afgelopen weekend voorgesteld in een volle Kuip.

Hij kreeg daar meteen een indruk van de grootte van zijn nieuwe club. In gesprek met VoetbalPrimeur vertelt de aanvaller dat hij geen moment twijfelde toen Feyenoord zich meldde.

"Ik heb hier geen woorden voor. Feyenoord is een grote club. De beste hier in Nederland. Toen ik gebeld werd, was het voor mij al snel duidelijk dat ik hier heen wilde", aldus een enthousiaste Ferri over zijn overstap naar Rotterdam.

Zet in op Feyenoord tegen Go Ahead Eagles!

Feyenoord speelt zondag de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties